آگاپه يک کلمه‌ي يوناني است که به معناي عشق بي‌قيد و شرط خداوند می‌باشد.

مجله‌ آگاپه يک مجله‌ي الکترونيکي است که به صورت فايل PDF مي‌باشد، به اين منظور تمامي صفحه‌هاي آن براي استفاده در موبايل، تبلت و کامپيوتر طراحي شده است. توصيه مي‌شود جهت کارکرد بهينه، اين مجله را دانلود کرده و از نرم‌افزار PDF خوان Adobe Reader استفاده شود.
خط مشی ما به گونه‌ایست که جهت حمایت از محیط زیست و همچنین دسترسی آسان در تمامی نقاط دنیا، این مجله به صورت الکترونیکی باشد.
در مجله آگاپه بعضي از مطالب و صفحه‌هاي ما به صورت فايل‌هاي صوتي و يا تصويري مي‌باشند که لينک‌هايي براي استفاده از اين فايل‌ها را در اختيارتان گذاشته‌ايم، کافيست براي استفاده بر روي آن‌ها ضربه بزنيد.
لازم به ذکر است که ما سعی نموده‌ایم تا در جهت حفظ حق کپی رایت، نام و آدرس اینترنتی منابع را درج نماییم و همچنین با احترام به تمامی هنرمندان از جمله عکاسان، در حین استفاده از آثارشان، نام آن‌ها را نیز ذکر کنیم.

    اسحاق تنگستانی
من متولد 1988 میلادی در ایران هستم.
رشته‌ی گرافیک رایانه‌ای را دنبال کردم و در سال 2015 پیام خوش کلام خدا را شنیدم و قلبم را به مسیح خداوند سپردم.
از سال 2016 تا‌کنون‌ (2021) در کلیسا به صورت حضوری و همچنین در شبکه های اجتماعی به صورت مجازی، فعالیت‌هایی داشته ام که به شرح ذیل می‌باشند:
مدیریت و طراحی گرافیکی تلگرام و اینستاگرام و فیسبوک کلیسای مجازی Church of Persian
مدیریت و طراحی گرافیکی تلگرام و اینستاگرام کلیسای Derank Persian Church در کشور هلند
مدیریت و طراحی گرافیکی تلگرام کلیسای Lowe von Juda در کشور آلمان
طراحی کلام‌ روزانه که در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام خدمات مکاشفه، به اشتراک گذاشته می‌شود.

در march 2020، خداوند در قلبم گذاشت تا از عطیه ای که به من بخشیده، استفاده نموده و خدمت این مجله را شروع نمایم. در ابتدا، نگران از پیشبرد این مجله به تنهایی بودم اما یک چیز در ذهن داشتم و آن یکی از اسامی خداوندمان بود که یهوه یرا یعنی خداوند مهیا کننده است.
بعد از گذشت زمان کوتاهی، فرزندان خداوند به صورت داوطلبانه همراهان من در انجام این خدمت شدند و اینگونه بود که خدا “من” را به “ما” تبدیل کرد و همه در کنار یکدیگر شروع به خدمت در مجله ی الکترونیکی مسیحی آگاپه کردیم.
مشخصات افرادی که در بخش‌های مختلف این مجله خدمت می‌کنند:

    برادر جهانگیر
من متولد سال 1965 میلادی در ایران هستم.
در سال 2010 بعد از مهاجرت به اروپا، با مسیح عیسا آشنا شده و پس از دریافت یک رویا از خداوند، به او ایمان آوردم. هم اکنون در خصوص کمک به تقویت و رشد ایمان، خدمت می‌نمایم. در این مدت تمام تلاش خود را با هدایت خداوند بر این بخش از کلامش نهاده ام که می‌فرماید: “ به حالت گله‌ی خود نیکو توجه نما و دل خود را به رمه‌ی خود مشغول ساز”

    مرجان فارسی
من متولد سال 1986 میلادی در ایران هستم.
در حال حاضر دانشجوی رشته‌ی علوم اجتماعی، گرایش مددکاری می‌باشم.
در سال 2013 به مسیح خداوند ایمان آوردم. چند سال بعد با یاری روح القدس و تشویق معلمینم، در مسیر خدمت قرار گرفتم.
در این مدت در بخش‌های مختلف کلیسا از جمله: تعلیم کودکان در کانون شادی، رهبری پرستش، تعلیم و موعظه کلام خدا در گروه‌های کوچک خانگی به صورت حضوری و مجازی، فعالیت داشته ام.
در کنار تمامی خدمات درون کلیسا، رویای من این است که از مردم گمشده‌ی بیرون نیز غافل نشده بلکه آن‌ها را با محبت مسیح، خدمت نمایم. به همین سبب تصمیم گرفتم در این زمینه خود را بیشتر تجهیز نمایم تا به فیض خداوند بتوانم گامی مؤثر در جهت اعلام پادشاهی خدا بر زمین بردارم.

   میلاد برادران تمدن

متولد ١٩٨٦ ميلادى در ايران هستم.
تحصيلاتم را در رشته‌ى سخت افزار كامپيوتر به اتمام رساندم.
در سال ٢٠١٥ به هلند مهاجرت كردم و بعد از يك سال دعا كه چطور مى‌توانم خداوندم مسیح را خدمت كنم، با عطيه‌اى كه خداوند در موسيقى به من داده بود و هدايت روح القدس، خدمت پرستشى را آغاز كردم.
از سال ۲۰۱۶ مشغول به اجراى سرودهاى پرستشى و خدمت دركليساهاى حضوری و مجازی هستم. در سمت‌های مختلفی مانند رهبر گروه پرستش کلیسا و آموزش جوانان در گروه‌های پرستشی حضور دارم.

     صنم طلوعی
من متولد 1982میلادی در ایران هستم.
تحصیلاتم را در رشته مهندسی کامپیوتر به اتمام رساندم.
در سال 2016 به کشور هلند مهاجرت کردم و در سال 2018 با شنیدن پیام خوش کلام خدا، قلب خود را به خداوند مسیح سپردم.
در حال حاضر، در کلیسا به عنوان مترجم خدمت می‌کنم.
رویای من سفر به کشورهای مختلف دنیا و رساندن خبر خوش پادشاهی خدا به همگان است.

     خواهر فرح
من سال 1964 میلادی در ایران متولد شدم.
در سال 2008 به مسیح ایمان آوردم و از همان زمان تصمیم گرفتم که بقیه عمرم را صرف خدمت به خدا کنم.
هم اکنون از طریق فیض خدا در کلیسا به عنوان واعظ و معلم کتاب مقدس، خدا را خدمت می‌کنم.

و دیگر عزیزانی که در هر شماره از مجله آگاپه همراه ما هستند و نام این عزیزان در هر شماره‌ی مجله ذکر می‌شود.

ما درصدد هستیم تا بتوانیم در انجام این خدمت کوشا بوده و شاهد جلال نام خداوند عیسا مسیح و جاری شدن برکات او به زندگی تمامی خوانندگان این مجله گردیم.
این خدمت به صورت داوطلبانه است بنابراین می‌طلبیم از همه‌ی خواهران و برادرانمان که برای پیشبرد ملکوت خدا از این طریق، در اشتراک گذاری و معرفی این مجله به دوستان و آشنایان سهیم باشند.